Jmenuji se Martin Sadecký a jsem to já, kdo Vám nabízí opravy  a servis elektrokol. 

V  roce 2017 moji rodiče hledali servis, kde by jim opravili jejich porouchaná elektrokola. Kola  nakonec skončila na opravu u mě doma, kde se mi je podařilo v polních podmínkách vrátit do provozu. A protože mám manuální práci rád, rozhodl jsem se profesionalizovat. Myšlenka tedy byla na světě. Zbývalo ještě načerpat potřebné informace.

Český prodejce a výrobce elektrokol Agogs firma Ekolo  (https://ekolo.cz ) je zároveň jedinou vzdělávací institucí pro mechaniky elektrokol v ČR. V únoru 2018 jsem nastoupil stáž v servisu Ekolo. Zde jsem se ujistil, jak je dobré mít to správné vybavení a především zkušenosti s diagnostickými postupy. Stáž jsem zakončil závěrečnou zkouškou, na kterou jsem se připravoval tři měsíce. Dnes mám k svému výučnímu listu v oboru Autoklempíř ještě výuční list v oboru Mechanik elektrokol. Odvětví s elektrokoly je rychle se rozvíjející a proto je nutné se stále učit a seznamovat se s novými inovacemi. Moji odbornost mi pomáhá zlepšovat i každodenní kontakt se závadami na elektrokolech, elektrokoloběžek a různých elektrovozítek. Někdy je až s podivem co vše se může pokazit. U některých produktů závada postrádá logiku. V takovém případě přepínám na intuici. Mým cílem je nabídnout co nejvíc možných řešení u produktů které se prodávají na našem trhu. 

Od roku 2019 jsem autorizovaným partnerem pohonů Bosch. 

Od roku 2020 se věnuji i problematice motorů Brose, u kterých nabízím několik vlastních řešení.

V této souvislosti jsem si všiml jak se opraváři elektrokol zaměřují především na problematiku baterií, kabeláže a displejů. Mechanickým částím elektromotorů není věnováno moc pozornosti. Nezřídka kdy se stává, že vám vymění baterii na elektrokole, které má vysypaná ložiska na motoru a poškozená převodová soukolí. Nutno podotknout, že tento problém se týká všech výrobců. Zkrátka každá věc má svoji životnost a já jsem tu od toho, abych vám ji pomohl prodloužit. Více najdete v kolonce Motory 

 

Musím zde také zmínit možnosti cyklovzdělávání. Jedná se o projekt Petra Kuby z Pedálsportu, nepsaného to krále v oboru cyklonářadí, u kterého je možné si zvýšit znalosti na různých seminářích.  Absolvoval jsem kurz o zaplétání kol a servisu motorů Bafang. Firma Pedálsport je  zároveň výhradním dovozcem prémiového nářadí Park Tool, kterým jsem si vybavil servis.