Jmenuji se Martin Sadecký a jsem to já, kdo Vám nabízí opravy elektrokol. 

V  roce 2017 moji rodiče hledali servis, kde by jim opravili jejich porouchaná elektrokola. Kola  nakonec skončila na opravu u mě doma, kde se mi je podařilo v polních podmínkách vrátit do provozu. A protože mám manuální práci rád, rozhodl jsem se profesionalizovat. Myšlenka tedy byla na světě. Zbývalo ještě načerpat potřebné informace.

Přední český prodejce a výrobce elektrokol Agogs firma Ekolo  (https://ekolo.cz ) je zároveň jedinou vzdělávací institucí pro mechaniky elektrokol v ČR. V únoru 2018 jsem nastoupil stáž v servisu Ekolo. Zde jsem se ujistil, jak je dobré mít to správné vybavení a především zkušenosti s diagnostickými postupy. Stáž jsem zakončil závěrečnou zkouškou, na kterou jsem se připravoval tři měsíce. Dnes mám k svému výučnímu listu v oboru Autoklempíř ještě výuční list v oboru Mechanik elektrokol. 

Zde musím také zmínit možnosti cyklovzdělávání. Jedná se o projekt Petra Kuby z Pedálsportu, nepsaného to krále v oboru cyklonářadí, u kterého je možné si zvýšit znalosti na různých seminářích. Zde jsem absolvoval kurz o zaplétání kol. Také jsem od Pedálsportu koupil nářadí na opravy jízdních kol, protože nářadí od nich je vždy té nejvyšší kvality.